Prodlužování řas

Prodlužování řas nemá výhodu pouze v tom, že jste stále upravená, ale umělými řasami také dokážeme zakrýt malé nedokonalosti, vytáhnout zapadlé oči, či zkorigovat jejich vzdálenost. Spolu zkonzultujeme a vybereme délku a styling řas vhodný pro Vaše oči. Nabízíme několik metod prodlužování řas. Od přirozeného efektu po výrazný objem. Pracuji s materiálem nejvyšší kvality a neustále se snažím školit a zdokonalovat v této oblasti. Prodloužené řasy podtrhnou vaši krásu. 

Na nové řasy si vymezuji až 3 hodiny (dle zvolené metody), doplnění trvá 1,5 - 2h.

Cashmere

Klasická metoda, kdy se jedna syntetická řasa lepí na jednu řasu přírodní. Díky různým délkám, tloušťkám a zatočením řas se dá dosáhnout efektu, který se podobá řasám nalíčeným řasenkou. Řasy jsou velmi lehké, díky tomu se prodlužuje jejich nosnost.  


Light volume

Objemová metoda, kdy se lepí 2-4 tenké řasy syntetické na jednu přírodní, což vytvoří lehký objem. Velmi oblíbená metoda u klientek, která oko zvýrazní, ale stále vypadá přirozeně. 

Pro co největší přirozenost můžeme použít tmavě hnědé řasy, které se hodí např. pro blondýnky.

Hollywood volume

Objemová metoda u které se lepí 4-8 tenkých řas syntetických na jednu přírodní, tím dosáhneme většího objemu. Vhodné pro ty, kteří mají řídké své řasy​, nebo mají rádi výrazný pohled a hustotu řas.

Efekt linky

Tvoří se objemovou metodou speciálně zahnutými řasami typu L a M, díký kterým dosáhneme na oku efektu oční linky. Krásně zvýrazní a orámuje oko, není ale extremně výrazný.

Kim volume

Velmi výrazný styling, který je inspirovaný Kim Kardashian a nalepovacími páskovými řasami. Kombinují se řasy objemové a Cashmere. Je vhodný pro klientky, které mají rády extravaganci a jedinečnost.  


*Všechny fotky jsou ukázkou mé práce.

Péče o řasy

Správným dodržováním domácí péče o řasy můžete prodloužit jejich nosnost. Řasy je nutno pravidelně čistit, protože se v nich usazují nečistoty - pot, maz i zbytky odumřelé kůže a líčidel. Doporučuji speciální pěnu určenou na prodloužené řasy, která je u nás k zakoupení. Na prodloužené řasy se nesmí používat řasenka! Řasy se musí co 2 - 4 týdny doplňovat, u každého je výdrž individuální. Prvních 24 hodin po aplikaci se nedoporučuje styk očí s vodou.