Prodlužování řas

Prodlužování řas nemá výhodu pouze v tom, že jste stále upravená, ale umělými řasami také dokážeme zakrýt malé nedokonalosti, vytáhnout zapadlé oči, či zkorigovat jejich vzdálenost. Spolu zkonzultujeme a vybereme délku a styling řas vhodný pro Vaše oči. Nabízíme několik metod prodlužování řas. Od přirozeného efektu po velký výrazný objem. Pracujeme s materiálem nejvyšší kvality Violet lashes a jsme zde i školeni. Prodloužené řasy podtrhnou vaši krásu.

INFO

Jelikož nevíme, jak dlouho tato situace bude trvat, tudíž ani to, kdy bude možné řasy doplnit, je možné, že při příští návštěvě už umělé řasy mít nebudete. Pokud bude potřeba nový set, nebudete platit plnou cenu. Do té doby prosím vydržte, hlavně si řasy NETRHEJTE, nejlépe je nechte volně vypadnout, popřípadě jim můžete trochu pomoci přípravky na bázi oleje.


Metody prodlužování řas

Řasa na řasu

Klasická metoda, kdy jedna syntetická řasa se lepí na jednu řasu přírodní. Díky různým délkám, tloušťkám a zatočením řas se dá dosáhnout co nejpřirozenějšího efektu.

Hollywoodský objem

Nejoblíbenější metoda, kdy se na jednu řasu přírodní přilepí 3 - 8 "nicnevážících" syntetických řas. Díky tomuto se na jedno oko přilepí 300 - 800 řas. Tato metoda dokáže vykouzlit maximální objem

Kim volume

Nejnovější módní trend, metoda inspirovaná Kim Kardashian. Pro všechny, kdo milují extravaganci a výraznost. K této metodě patří i prodloužení spodních řas.

Péče o řasy

Správným dodržováním domácí péče o řasy můžete prodloužit jejich nosnost. Řasy je nutno pravidelně čistit, protože se v nich usazuje pot, maz i zbytky odumřelé kůže. Doporučuji speciální pěnu určenou na prodloužené řasy, která je u nás k zakoupení. Na prodloužené řasy se nesmí používat řasenka! Řasy se musí co 2 - 3 týdny doplňovat, u každého je výdrž individuální. Prvních 24 hodin po aplikaci se nedoporučuje styk očí s vodou. Řasy budete pročesávat kartáčkem, který od nás obdržíte.

Cashmere

Lepí se také klasickou metodou jedné řasy syntetické na řasu přírodní, rozdíl je v upravených řasách, které jsou jemné, hebké a lesklé. Jejich váha je méně než poloviční oproti klasickým řasám, proto se také prodlužuje jejich nosnost.