Prodlužování řas

Prodlužování řas nemá výhodu pouze v tom, že jste stále upravená, ale umělými řasami také dokážeme zakrýt malé nedokonalosti, vytáhnout zapadlé oči, či zkorigovat jejich vzdálenost. Spolu zkonzultujeme a vybereme délku a styling řas vhodný pro Vaše oči. Nabízíme několik metod prodlužování řas. Od přirozeného efektu po velký výrazný objem. Pracujeme s materiálem nejvyšší kvality Violet lashes a jsme zde i školeni. Prodloužené řasy podtrhnou vaši krásu.


Metody prodlužování řas

Řasa na řasu

Klasická metoda, kdy jedna syntetická řasa se lepí na jednu řasu přírodní. Díky různým délkám, tloušťkám a zatočením řas se dá dosáhnout co nejpřirozenějšího efektu.

Hollywoodský objem

Nejoblíbenější metoda, kdy se na jednu řasu přírodní přilepí 3 - 8 "nicnevážících" syntetických řas. Díky tomuto se na jedno oko přilepí 300 - 800 řas. Tato metoda dokáže vykouzlit maximální objem

Kim volume

Nejnovější módní trend, metoda inspirovaná Kim Kardashian. Pro všechny, kdo milují extravaganci a výraznost. K této metodě patří i prodloužení spodních řas.

Péče o řasy

Správným dodržováním domácí péče o řasy můžete prodloužit jejich nosnost. Řasy je nutno pravidelně čistit, protože se v nich usazuje pot, maz i zbytky odumřelé kůže. Doporučuji speciální pěnu určenou na prodloužené řasy, která je u nás k zakoupení. Na prodloužené řasy se nesmí používat řasenka! Řasy se musí co 2 - 3 týdny doplňovat, u každého je výdrž individuální. Prvních 24 hodin po aplikaci se nedoporučuje styk očí s vodou. Řasy budete pročesávat kartáčkem, který od nás obdržíte.

Cashmere

Lepí se také klasickou metodou jedné řasy syntetické na řasu přírodní, rozdíl je v upravených řasách, které jsou jemné, hebké a lesklé. Jejich váha je méně než poloviční oproti klasickým řasám, proto se také prodlužuje jejich nosnost.