Manikúra

Manikúra patří ke kosmetickým procedurám, které se zaměřují na ruce. Při manikúře dochází k čištění nehtů a jejich tvarování. Dalším krokem je úprava kůže okolo nehtů. Součástí manikúry může být i lakování nehtů, modeláž gely nebo japonská manikúra P-Shine.

P-shine

Jde o metodu, jejíž výsledkem jsou přirozeně působící nehty. Název pochází z Japonska, kde tuto metodu používaly gejši. Nehty měly vždy lesklé a krásné, aniž by používaly jakékoliv laky.

Gelové nehty

Jde o velmi oblíbenou úpravu nehtů. Vlastní nehty se mírně zbrousí a nanáší se vrstva gelu, která pomocí LED světla ztvrdne. Mají přirozený vzhled, jsou pevné a mohou být různě nazdobené. Je třeba pravidelná docházka na doplňování gelu, který odrůstá s nehty.


Gel-lak

Gel-lak je určený pro přírodní nehty. Odstraňuje se bez pilování, rozmočením speciálním roztokem. Jde o rychlou a nenáročnou aplikaci. Gelování dosahuje vysokého lesku.

Parafínový zábal

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického vosku na pokožku. Během procedury dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení a hydratace, ruce jsou vyživené a jemné.