Kosmetika


Pracujeme s kosmetikou Ryor Professional Skin Care.

Nabízíme tyto služby:

  • Kosmetické ošetření pleti, krku, dekoltu,

  • komplexní péče o pleť,

  • čištění pleti,

  • ošetření ultrazvukovou špachtlí,

  • kosmetické masáže, mikromasáž očního okolí.


Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Ošetření je velmi efektivní. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Ultrazvuková špachtle umožňuje přísun aktivních látek hluboko do nitra pokožky a proto je vhodná i na zapracování rozličných sér a masek. Rozjasňuje pleť a aktivuje její metabolismus. Pleť je po ošetření svěží, čistá, projasněná. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Při pravidelné profesionální péči je možné s její pomocí zmírnit projevy akné a předejít předčasnému stárnutí pleti.


Kosmetické masáže

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Pravidelnou masáží obličeje a dekoltu lze oddálit stárnutí pleti, dodáme pleti výživu a hydrataci, zpomaluje se tvorba vrásek a uvolníme napětí svalů v obličeji. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. 


Komplexní ošetření pleti, čištění pleti

Nejdříve je pleť potřeba vyčistit povrchově, pro zbavení se odumřelých buněk můžeme zvolit peeling. Poté pleť vyčistíme hloubkově ultrazvukovou špachtlí a dočistíme ručně. Pro zmírnění projevů stárnutí provedeme příjemnou kosmetickou masáž. Proceduru zakončíme výživnou maskou, aplikujeme účinné sérum, které zapracujeme ultrazvukem a nakonec aplikujeme krém.

Jelikož pleť stárne od 22. roku, pravidelnou kosmetickou masáží a kosmetickou péčí, samozřejmě také domácí péčí klientky, přejdeme zbytečnému povadnutí pleti. Poradíme, jak na domácí péči o pleť a jaké přípravky na Vaši pleť používat. Kosmetiku je vhodné navštěvovat alespoň jednou měsíčně.